Účtovníctvo

Nie sme len účtovníci, ale i ekonómovia a odborníci na daňovú oblasť. Zabezpečujeme spracovanie účtovníctva v súlade s právnym poriadkom a minimalizujeme riziká chýb pri vedení účtovníctva. Odbúrajte stres zo stále sa meniacich predpisov a využite náš tím odborníkov.


Podvojné účtovníctvo


Kvalitné spracovanie podvojného účtovníctva je jedným z hlavných predpokladov bezproblémového fungovania podnikania právnických osôb.

Špecializujeme sa na vedenie podvojného účtovníctva, a to v programe OMEGA.

Minimalizovať riziká chýb pri vedení účtovníctva a odbúrať stres zo stále sa meniacich predpisov v tejto oblasti vám pomôže náš tím odborníkov.


Mám záujem o službu

Jednoduché účtovníctvo


Jednoduché účtovníctvo vedieme v programe ALFA.

Nie sme iba účtovníci, ale aj ekonómovia a odborníci na daňovú oblasť. Zabezpečujeme spracovanie účtovníctva v súlade s predpismi a možnosťami šitými na mieru požiadavkam.


Mám záujem o službu

Daňová evidencia


Daňovú evidenciu vedieme v programe ALFA.

Stretli sme sa už so štandardnými aj neštandardnými daňovými situáciami. Vďaka skúsenostiam však zabezpečujeme bezproblémový chod a fungovanie podnikania fyzických a právnických osôb.


Mám záujem o službu

Daňové priznanie


Poskytujeme i službu vypracovania samostatného daňového priznania.

Napríklad i pre tých, ktorí si účtovníctvo spravujú vo vlastnej réžii, alebo tých z vás, ktorí ste si ho nechali na poslednú chvíľu a tlačí vás termín.


Mám záujem o službu

Služby presne a bez chýb

Odborné vedomosti, skúsenosti, flexibilitu, efektívnosť a výkonnosť ame investovali do značky U-ROB. Vzniklo tak spojenie uznávaných odborníkov s progresívnymi myšlienkami a energiou novej generácie. V spolupráci s nami vás neminie:

Neustála podpora a dostupnosť

Zavojte kedykoľvek budete stáť pred podstatnou otázkou. My sme vám k dispozícii s proaktívnym prístupom, aj s odpoveďami.

1

Úspora vášho časuu

Šetrite svoj čas, môžete ho investovať aj inak a omnoho efektívnejšie. O účtovnícke služby, dokumenty odovzdané načas a horiace termíny sa postaráme my.

2

Termíny budete mať pod kontrolou

Často meniace sa normy, či novely nemusíte sledovať. Vždy vás na ne s predstihom upozorníme a prípadné zmeny zapracujeme aj vo vašich, vždy načas odovzdaných výstupoch.

3

Dôležité termíny v účtovníctve

Prvé daňové priznania

V januári je potrebné podať daňové priznania k dani z motorových vozidiel a k dani z nehnuteľnosti.

jan

Ročné zúčtovanie

Čas podania žiadosti o vykonanie ročného zúčtovania pre zamestnancov.

feb

Podanie daňového priznania

Jedno z najočakávanejších období v účtovníctve. Podávate daňové priznanie bez odkladu? S nami aj bez chýb.

mar

Ročné hlásenie

Čaká vás tvorba prehľadu o zrazených a odvedených preddavkoch dane pre zamestnancov.

apr

Odklad daňového priznania

Odložili ste daňové priznanie? Počká na vás v júni.

jún

Čas brigádnikov

Pripravte sa na obdobie brigádnikov. Našimi službami pokrývame i personálnu agendu.

júl

Ceny pripravujeme na mieru,
no pozrite si orientačné ceny.

Máte záujem o službu? Napíšte nám.  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Kde nie sú chyby,
  spokojní klienti

  Cool Stav

  Stavebná činnosť

  Cool Stav

  Pracovali ako zamestnanci alebo hlavní subdodávatelia pre iné stavebné spoločnosti. Po osamostatnení pokračovali v stavebno-obchodnej činnosti a rozšírili služby o výstavbu rodinných a nájomných domov. Týmto osamostatnením vzniklo spoločnosti mnoho potrebných ekonomických, účtovníckych a daňových povinností. Tieto povinnosti zverili do našich rúk a znížili si tak personálne a prevádzkové náklady za vedenie vlastného účtovníka.

  Náplň našej práce

  • Podvojné účtovníctvo
  • Mzdová agenda
  • Personálna agenda
  • Poradenstvo v oblasti daní
  • Ekonomické analýzy
  • Znalecká činnosť

  Rekomplett

  Centrum rekonštrukčných prác

  Rekomplett

  Stabilná spoločnosť so širokú škálou tovarov a služieb v oblasti stavebníctva. Pre bezproblémový chod pre spoločnosť zabezpečujeme komplexné účtovnícke služby a poradenstvo v oblasti daní. Všetky riziká, spojené s činnosťou sme tak prevzali na svoje plecia a znížili starosti klienta.

  Náplň našej práce

  • Podvojné účtovníctvo
  • Poradenstvo v oblasti daní
  • Mzdová agenda
  • Personálna agenda
  • Ekonomické poradenstvo

  Ancient Wisdom

  Veľkoobchod s darčekovým tovarom

  Ancient Wisdom

  Ancient Wisdom, veľkoobchod s darčekovým tovarom dováža ručne vyrábané darčekové predmety priamo z Indie, Indonézie a Číny. A vyrába aromaterapiu, domáce parfumy a darčeky do kúpeľne v britskej továrni v Sheffielde. S kanceláriami, skladmi a angažovaným personálom v celej Ázii, s distribučnými skladmi u nás na Slovensku a v Španielsku. Táto medzinárodne angažovaná spoločnosť zverila účtovnícke služby k nám a odbremila sa tak od sledovania neustále sa meniacej legislatívy pre účtovanie nielen na Slovensku, ale i v zahraničných krajinách.

  Náplň našej práce

  • Podvojné účtovníctvo
  • Mzdová agenda
  • Personálna agenda
  • Poradenstvo v oblasti daní
  • Ekonomické analýzy
  • Znalecká činnosť

  EKOBILANZ

  Kompletné audítorské články

  EKOBILANZ

  Nielen audítorské, ale aj účtovné daňové služby poskytuje naša spolupracujúca spoločnosť. Spoločnosť má plné ruky so svojimi klientmi a práve svoje účtovníctvo, dane, mzdy a personalistiku zverila nám. Ušetria tak čas svojim zamestnancom, ktorí sa naplno môžu venovať práci pre klientov.

  Náplň našej práce

  • Podvojné účtovníctvo
  • Poradenstvo v oblasti daní
  • Mzdová agenda
  • Personálna agenda
  • Ekonomické poradenstvo